Замовити Зворотній дзвінок
+38 050 341 41 68 (БАГАТОКАНАЛЬНИЙ)
0

0.00 грн.

Замовити Зворотній дзвінок
+38 050 341 41 68 (БАГАТОКАНАЛЬНИЙ)

0

0.00 грн.

Медный купорос 100 гр

Медный купорос 100 гр
Медный купорос 100 гр
Виробник:
Україна
Хімічна група:
Фунгіцид
Кількість:

Ціна: 16 грн.

В наявності

КУПИТИ В 1 КЛІК

Анонсовий опис товару:

Мідний купорос є ефективним засобом захисту від різних груп грибкових хвороб дерев, винограду пов'язаних з несприятливими впливами навколишнього середовища. Мідний купорос просто необхідно купити для захисту протягом усього весняно-літнього сезону вирощування рослин від несприятливого впливу природних катаклізмів (виснажлива спека, холодну з максимальною кількістю опадів літо і т.д.). Як правило, цей водний розчин знаходить завжди застосування на дачній ділянці. Простий, швидкий, а головне ефективний спосіб з мінімальною затратою на витрати.
Будучи фунгіцидом широкого спектру дії, мідний купорос призначений для ефективної профілактики великої кількості захворювань на рослинах.


ПРАВИЛЬНЕ ЗАСТОСУВАННЯ - КРОК ДО вдало ВРОЖАЮ
Обробка рослин мідним купоросом
У рекомендаціях щодо застосування позначена дозування витрати препарату. Купивши мідний купорос можна швидко і відразу ж приготувати ефективний розчин з 100 гр. кошти, розведеного спочатку в невеликому об'ємі води, а потім розведеного до дозування в 10 л.
Приготований розчин необхідно розпорошити на рослини при дотриманні деяких правил: розпорошувати в безвітряну погоду, обробляти рослини далеко від худоби і водойм, придатних для пиття і при необхідності провести попередню дезінфекцію саджанців.
Після обробки необхідно протягом 4 годин обмежити рослини від попадання вологи. Можна замість обприскування використовувати обробку пензлем. Витрата розчину і спосіб обробки вказуються в описах препарату. Заходам безпеки приділяти особливу увагу, так як мідний купорос відноситься до 3 класу небезпеки. Необхідно враховувати, що застосування з іншими препаратами заборонено.
Зручна розфасовка дозволяє вибрати необхідну індивідуальну дозування, залежно від площі обробки. Знаходяться в складі кристали ефективні і дозволені до використання в підсобних господарствах.
ОСОБЛИВОСТІ

Отзывы покупателей

На данный момент отзывов нет.

изменить: *

E-Mail: *

Відгук:*

Оцінка:*

Введіть символи з картинки:

Введіть символи з картинки

*Обов'язкові поля

Технології