Замовити Зворотній дзвінок
+38 050 341 41 68 (БАГАТОКАНАЛЬНИЙ)
0

0.00 грн.

Замовити Зворотній дзвінок
+38 050 341 41 68 (БАГАТОКАНАЛЬНИЙ)

0

0.00 грн.

Медян Экстра 20мл

Медян Экстра 20мл
Медян Экстра 20мл
Виробник:
Україна
Хімічна група:
Фунгіцид
Вміст діючої речовини:
Хлорокись меди, 350 г/л
Кількість:

Ціна: 12 грн.

В наявності

КУПИТИ В 1 КЛІК

Анонсовий опис товару:

«Медя Екстра» - високоефективний фунгіцид контактної дії проти широкого спектру збудників грибкових і бактеріальних захворювань, застосовується як профілактичний, бактерицидного і дезинфікуючий засіб. Завдяки високій ефективності препарат починає діяти відразу після обробки, утворюючи захисний шар на поверхні обробленого рослини. Чи не фітотоксічен, безпечний для всіх культур.

Механізм дії
«Медя Екстра» застосовується до початку або в момент виникнення інфекції.
Контактуючи з обробленою поверхнею, бактерії і спори поглинають мідь, і таким чином припиняють проростати і розмножуватися.
На обробленої поверхні рослини препарат створює захисний шар.
 
Рекомендації щодо застосування
Вміст пакету розвести згідно із зазначеними в таблиці нормам. Робочий розчин використовувати в день приготування, обробку проводити обприскувачем, рівномірно покриваючи рослини в безвітряну суху погоду.
«Медя Екстра» не змішувати з органофосфати і препаратами, які утворюють нізкокіслотних реакцію.
 
Безпека
Під час роботи не пити, не приймати їжу, не курити, використовувати засоби індивідуального захисту. Після закінчення робіт вимити з милом руки і обличчя.
У разі витікання - засипати його піском або землею. Забороняється виливати залишки в смітники та водні канали. Порожню упаковку спалити.

Зберігання
«Медя Екстра» зберігати в оригінальній упаковці в недоступному для дітей місці місцях, окремо від харчових продуктів і медикаментів при температурі від 0ºС до + 30ºС.
При попаданні фунгіциду на поверхню шкіри або очі, необхідно промити їх великою кількістю води протягом 15 хвилин. При випадковому попаданні фунгіциду в шлунок, випити 6-10 склянок розчину магнезії (100 г магнезії на 1 л води), викликати блювоту і негайно звернутися до лікаря.
Гарантійний термін зберігання - 3 роки з дати виготовлення.
ОСОБЛИВОСТІ

Отзывы покупателей

На данный момент отзывов нет.

изменить: *

E-Mail: *

Відгук:*

Оцінка:*

Введіть символи з картинки:

Введіть символи з картинки

*Обов'язкові поля

Технології