Замовити Зворотній дзвінок
+38 050 341 41 68 (БАГАТОКАНАЛЬНИЙ)
0

0.00 грн.

Замовити Зворотній дзвінок
+38 050 341 41 68 (БАГАТОКАНАЛЬНИЙ)

0

0.00 грн.

Железный купорос (500 гр)

Железный купорос (500 гр)
Железный купорос (500 гр)
Виробник:
Україна
Хімічна група:
Фунгіцид
Кількість:

Ціна: 11 грн.

В наявності

КУПИТИ В 1 КЛІК

Анонсовий опис товару:

      Залізний купорос (300 гр) - блідо-зелені кристали, часто з бурим нальотом, препарат збагачує рослини необхідною кількістю заліза. Застосовують для ранньовесняного (до розпускання бруньок) або осіннього (після листопада) обприскування плодово-ягідних культур. Після розпускання бруньок залізний купорос не застосовують, тому що він обпікає листки.
     Брак заліза часто зустрічається у - яблунь, груш, слив, персика, малини, троянд, з овочевих культур - картопля, томат, капуста. При нестачі заліза з'являється хлороз на різних культурах що часто викликає слабкий приріст молодих пагонів, недорозвиненість листя і недорозвинення плодів

Переваги:
- Для загального живлення рослин, впливає на утворення хлорофілу (дає поліпшену забарвлення листя і квітів, як квіткових так і плодово-ягідних культур).
- Ефективно для боротьби з різними садовими шкідниками, грибкових спор, мохів та лишайників.
- Дезінфікуючий засіб і усунення неприємних запахів вигрібних ям і літніх туалетів.
застосування:
- Для кісточкових культур проти: мохів, лишайників, сірої гнилі, клястероспороза і ін. Робочий розчин: 300г - 10 л води.
- Для винограду проти: мілдью, антракнозу, бактеріального раку, плямистого некрозу, борошнистий червець, виноградної подушечніці, оїдіуму і ін. Робочий розчин: 500г - 10 л. води.
- Використовується як мікродобриво: позакореневе підживлення залізним купоросом. Робочий розчин: - 5-10 грам на 10 л. води. Обприскувати 1 раз в 4 роки обов'язкова профілактична обробка саду.
- Використовується, як антисептик для дезінфекції та усунення неприємних запахів вигрібних ям, літніх туалетів, звалища. Робочий розчин: 500 г - 10 л. води.
ОСОБЛИВОСТІ

Отзывы покупателей

На данный момент отзывов нет.

изменить: *

E-Mail: *

Відгук:*

Оцінка:*

Введіть символи з картинки:

Введіть символи з картинки

*Обов'язкові поля

Технології