Замовити Зворотній дзвінок
+38 050 341 41 68 (БАГАТОКАНАЛЬНИЙ)
0

0.00 грн.

Замовити Зворотній дзвінок
+38 050 341 41 68 (БАГАТОКАНАЛЬНИЙ)

0

0.00 грн.

Антисапа з.п.. 50г

Антисапа з.п.. 50г
Антисапа з.п.. 50г
Виробник:
Аптека садівника
Хімічна група:
Гербіцид
Кількість:

Ціна: 80 грн.

В наявності

КУПИТИ В 1 КЛІК

Анонсовий опис товару:

Антисапа - високоефективний системний гербіцид для боротьби з однорічними злаковими бур'янами на посівах сільськогосподарських культур.

Діюча речовина потрапляє в рослину, як через листя, так і через грунт, гальмує зростання і ділення клітин що призводить до загибелі бур'яну.

Обробляється обприскуванням бур'янів до проростання картоплі, сої, люцерни або обробкою грунту до висадки розсади томатів.

Аналог (Зенкор).


Форма препарату: водорозчинні гранули Сумісність: сумісний з іншими гербіцидами. Але доцільно в кожному конкретному випадку провести тест на сумісність.


Механізм дії. Системна дія. Гербіцид діє як через листя, так і через грунт. Діюча речовина, проникаючи в рослини активно гальмує ріст і поділ клітин, порушуючи в них білковий і ліпідний обмін, який призводить до відмирання бур'янів.

Норма внесення препарату залежить від механічного складу грунту. Максимальні норми препарату вносять на важких грунтах, мінімальні - на легких. На піщаних грунтах з дуже низьким вмістом гумусу (менше 1%) використовувати препарат не рекомендується. Максимальна кратність обробок - 1. Очікування до збирання врожаю не встановлюється.

Фактори, які впливають на ефективність препарату. При використанні препарату до появи сходів культури першочергове значення для його ефективності має наявність ґрунтової вологи і якість підготовки грунту. У разі недостатньої кількості вологи необхідно збільшити норму витрати води до 500-600 л / га, а також провести обов'язковий зачепив препарату в грунт. Необхідно пам'ятати, що проведення міжрядного обробітку грунту після застосування препарату не допускається.

Температурний режим застосування повинен бути в межах 10-24 ° С, швидкість вітру до 5 м / с.
Токсичність. Класифікація ВООЗ: ІІІ клас (малотоксичний).
Умови зберігання: сухому складському приміщенні для пестицидів при температурі від 0 ° С до + 30 ° С.
Термін зберігання: 3 роки з дати виготовлення в нерозкритою заводській упаковці.
ОСОБЛИВОСТІ

Отзывы покупателей

На данный момент отзывов нет.

изменить: *

E-Mail: *

Відгук:*

Оцінка:*

Введіть символи з картинки:

Введіть символи з картинки

*Обов'язкові поля

Технології