Замовити Зворотній дзвінок
+38 050 341 41 68 (БАГАТОКАНАЛЬНИЙ)
0

0.00 грн.

Замовити Зворотній дзвінок
+38 050 341 41 68 (БАГАТОКАНАЛЬНИЙ)

0

0.00 грн.

Титус 50 гр

Титус 50 гр
Титус 50 гр
Виробник:
DuPont
Хімічна група:
Гербіцид
Кількість:

Ціна: 930 грн.

В наявності

КУПИТИ В 1 КЛІК

Анонсовий опис товару:

Характеристики препарату
Післясходовий гербіцид для захисту картоплі та кукурудзи від однорічних, багаторічних злакових та деяких дводольних бур'янів.

Тітус поглинається переважно листям бур'янів і швидко переміщується до меристемних тканин кореневої системи і листя.

Тітус припиняє поділ клітин сприйнятливих бур'янів шляхом впливу на ферментну систему, якої не існує в організмі людини і теплокровних тварин.

Застосування гербіциду Тітус
Чутливі бур'яни після обробки практично негайно припиняють ріст і більше не конкурують з культурними рослинами в споживанні вологи і мінеральних речовин. Видимі симптоми, такі як припинення росту, хлороз, відмирання закінчень пагонів і некроз - починають з'являтися через 2-3 дня після застосування. Загибель сприйнятливих бур'янів може зайняти 5-20 днів. Більш стійкі бур'яни або знаходяться на більш пізній стадії розвитку на момент застосування припиняють своє зростання і паче не становлять конкуренції культурним рослинам.

Тітус впливає на бур'яни вже через кілька годин після застосування. Хоча видимі симптоми з'являються повільно, це жодним чином не знижує ефективність препарату і є наслідком специфічного механізму дії Титуса. Через 3 Дощ години після Обробки НЕ знижує її, т ефективності. к. за цей час Тітус повністю проникає в рослину.

Післясходове внесення Титуса дозволяє знищити одним обприскуванням широкий спектр злакових і дводольних бур'янів. Внесення Титуса повністю замінює досходову і передпосівний програми обробки гербіцидами.

Тітус не залишає в грунті залишкових кількостей. У середньому період напіврозпаду в грунті становить 10 днів. Тому застосування Титуса не накладає обмежень на сівозміну при звичайній ротації.

Активність Титуса не залежить від вологості грунту, вплив через листя бур'янів забезпечує ефективність препарату Тітус і в сухих умовах. Низька норма витрати Титуса дозволяє легко і просто його використовувати, скорочувати витрати на зберігання і транспортування препарату.
ОСОБЛИВОСТІ

Отзывы покупателей

На данный момент отзывов нет.

изменить: *

E-Mail: *

Відгук:*

Оцінка:*

Введіть символи з картинки:

Введіть символи з картинки

*Обов'язкові поля

Технології