Замовити Зворотній дзвінок
+38 050 341 41 68 (БАГАТОКАНАЛЬНИЙ)
0

0.00 грн.

Замовити Зворотній дзвінок
+38 050 341 41 68 (БАГАТОКАНАЛЬНИЙ)

0

0.00 грн.

Вулкан плюс 100мл

Вулкан плюс 100мл
Вулкан плюс 100мл
Виробник:
Агросфера
Хімічна група:
Гербіцид
Кількість:

Ціна: 54.80 грн.

В наявності

КУПИТИ В 1 КЛІК

Анонсовий опис товару:

ВУЛКАН ПЛЮС, РК – гербіцид суцільної дії для повного знищення однорічних та багаторічних злакових та двосім’ядольних бур’янів.

Діюча речовина: Гліфосат в формі ізопропіламінної солі, 480 г/л.
Форма препарату: розчинний концентрат.
Упаковка: 100 мл.
Площа обробки: від 1,5 до 5 соток

Для боротьби з: однорічними злаковими та двосім'ядольними бур’янами, такими як: вівсюг, плоскуха, пирій повзучий, мишій, гірчак, грицики звичайні, лобода біла, паслін чорний, портулак городній, ромашка, рутка лікарська, щириця, амброзія полинолиста.

Переваги препарату:
• Знищення кореневої системи багаторічних бур’янів.
• Простота боротьби з бур’янами.
• Низький рівень піноутворення.
• Низька чутливість до жорсткості води.

Гліфосат проникає у рослину через надземну її частину та активно розноситься по всіх органах, у тому числі і у коріння. Бур’яни гинуть за рахунок поліпшеної формуляції Вулкану Плюс вже через 4-8 діб. Перші ознаки гербіцидного ефекту з´являються через 3-5 днів, спочатку у вигляді пожовтіння, потім в´янення листя.

ІІІ клас небезпечності (малотоксичний). Нетоксичний для бджіл.

Оптимальна температура застосування від +15°С до +25°С

Норми витрати:
З пляшки відібрати об’єм препарату, необхідний для обробки 1сотки і розвести в 5 літрах води. Розчин готувати безпосередньо перед застосуванням в кількостях, необхідних для обробки. Витрата робочого розчину при обробці присадибних ділянок під посів і посадку овочевих культур – 5 л на сотку. Обприскування проводити по вегетуючих бур’янах в період їх інтенсивного росту. При проведенні боротьби з однорічними бур’янами норму встановлюють залежно від висоти рослин (5-10 см – 20-30 мл/сотку, більше 10 см – 30-40 мл/сотку). Для багаторічних бур’янів норму 40-50 мл/сотку застосовують в період відростання, в більш пізні фази розвитку вона повинна відповідати максимальній – 50-60 мл/сотку.

Світовий досвід застосування:
Препарати з аналогічною діючою речовиною використовуються для знищення бур’янів на присадибних ділянках під посів і посадку овочевих культур та картоплі; для знищення бур’янів в садах, виноградниках та ягідниках за умови захисту культурних рослин.
ОСОБЛИВОСТІ

Отзывы покупателей

На данный момент отзывов нет.

изменить: *

E-Mail: *

Відгук:*

Оцінка:*

Введіть символи з картинки:

Введіть символи з картинки

*Обов'язкові поля

Технології