Замовити Зворотній дзвінок
+38 050 341 41 68 (БАГАТОКАНАЛЬНИЙ)
0

0.00 грн.

Замовити Зворотній дзвінок
+38 050 341 41 68 (БАГАТОКАНАЛЬНИЙ)

0

0.00 грн.

Актофит 40 мл п/е пакет

Актофит 40 мл п/е  пакет
Актофит 40 мл п/е пакет
Виробник:
Україна
Хімічна група:
Інсектицид
Кількість:

Ціна: 22 грн.

В наявності

КУПИТИ В 1 КЛІК

Анонсовий опис товару:

Інсектоакарицид біологічного походження для знищення шкідників сільськогосподарських культур і декоративних рослин.
Діючою речовиною препарату є комплекс природних авермектинів, які продукуються непатогенних грунтових променистим грибком - Streptomyces avermitilis. Авермектини - це природні високоспецифічні нейротоксини, які проникають в організм комах кишковим або контактним шляхом і необоротно вражають їх нервову систему.
Актофіт не є токсичним для теплокровних і не викликає резистентності у шкідників.
Препарат відноситься до нового покоління засобів захисту рослин, які вдало поєднують в собі високу ефективність і м'які санітарно-гігієнічні та екологічні характеристики.
Обробка проводиться будь-яким типом обприскувачів в суху, ясну погоду при малоймовірних опадах. Вже через 4-8 годин після обробки, в залежності від температури повітря, що гризуть шкідники перестають харчуватися (для сисних цей час подовжується до 8-16 годин) і пересуватися. Загибель шкідників наступає на 2-3 добу після обробки. Оптимальна температура для обробки Актофітом + 18 ° С і вище.
Препарат можна використовувати на сільськогосподарських культурах в період збору врожаю. Остання обробка за 48 годин до збору врожаю.
Під час обробки робочим розчином препарату необхідно користуватися респіраторами та звичайними засобами індивідуального захисту (гумові рукавички, чоботи, окуляри)
Для знешкодження діючої речовини, використовують 5% розчин NaOH або гашеного вапна. Скляна тара обробляється в автоклаві за 1,0 атм. 40 хв. або шляхом кип'ятіння протягом 1 години. Поліетиленова тара після обробки вапном спалюється.
ОСОБЛИВОСТІ

Отзывы покупателей

На данный момент отзывов нет.

изменить: *

E-Mail: *

Відгук:*

Оцінка:*

Введіть символи з картинки:

Введіть символи з картинки

*Обов'язкові поля

Технології