Замовити Зворотній дзвінок
+38 050 341 41 68 (БАГАТОКАНАЛЬНИЙ)
0

0.00 грн.

Замовити Зворотній дзвінок
+38 050 341 41 68 (БАГАТОКАНАЛЬНИЙ)

0

0.00 грн.

Актор 1,4г

Актор 1,4г
Актор 1,4г
Виробник:
Syngenta (Сингента)
Хімічна група:
Інсектицид
Вміст діючої речовини:
Тиаметоксам 250 г / кг
Кількість:

Ціна: 4.50 грн.

В наявності

КУПИТИ В 1 КЛІК

Анонсовий опис товару:

«Актор» - системний інсектицид широкого спектру дії (повний аналог «Актари»), що знищує більше 100 видів ґрунтових і листогризучих шкідників, а також шкідників, які ведуть прихований спосіб життя. Висока ефективність інсектициду не залежить від погодних умов і забезпечує тривалий захист культур, до 30-ти діб.
Водорозчинні гранули.

Механізм дії:
Активна речовина інсектициду «Актара» паралізує нервові рецептори шкідників, які відповідають за процес харчування. При потраплянні препарату в тіло комахи, вони припиняють харчуватися і гинуть.
При попаданні в грунт «Актор» розчиняється і всмоктується корінням рослини, переміщаючись від коренів до листя. Препарат інтенсивно поглинається рослинами і швидко розноситься по всій вегетативної системі, захищаючи всю рослину.
Дія починається через 15 хвилин після обприскування або внесення під корінь, максимальна ефективність досягається через 2 години.

Рекомендації щодо застосування:
Готують розчин на відкритому просторі, безпосередньо в обприскувачі, який заправляється водою на 1/3 об'єму. Потім висипають весь пакет «Актора» і ретельно розмішують. Необхідна кількість води, згідно з таблицею, доливають в бак. Робочий розчин використовують в день приготування.

Безпека:
Обробку «Актор» необхідно проводити в захисних окулярах, спецодязі, рукавичках і респіраторі. Під час роботи заборонено курити, їсти і пити. Якщо препарат потрапив на шкіру або в очі, необхідно промити великою кількістю проточної води, намагаючись не втирати. По завершенню роботи необхідно змінити одяг, вимити з милом руки і обличчя, прополоскати рот.
Не викидати залишки розчину у відкриті водойми, не допускати попадання в продукти харчування і корми, заборонено випасати худобу на недавно обробленої території.
ОСОБЛИВОСТІ

Отзывы покупателей

На данный момент отзывов нет.

изменить: *

E-Mail: *

Відгук:*

Оцінка:*

Введіть символи з картинки:

Введіть символи з картинки

*Обов'язкові поля

Технології