Замовити Зворотній дзвінок
+38 050 341 41 68 (БАГАТОКАНАЛЬНИЙ)
0

0.00 грн.

Замовити Зворотній дзвінок
+38 050 341 41 68 (БАГАТОКАНАЛЬНИЙ)

0

0.00 грн.

Альфа супер 4мл

Альфа супер 4мл
Альфа супер 4мл
Виробник:
Вассма
Хімічна група:
Інсектицид
Вміст діючої речовини:
Альфа-циперметрин, 100 г/л
Кількість:

Ціна: 6.60 грн.

В наявності

КУПИТИ В 1 КЛІК

Анонсовий опис товару:

Альфа-супер - інсектицид контактно-кишкової дії від широкого спектра комах-шкідників.
Застосовується для захисту картоплі, капусти, буряка, гороху і плодових культур. Ефективний проти колорадського жука, плодожерок, літоверткі, три, трипсів, бурякових блішок, довгоносиків і ін. Комах шкідників. Також может застосовуватися в боротьбі з садовими мурахами для знищення мурашників.
Препарат чинить швидку дію, через 10-15 хвилин після обробки у комах настає параліч і через 1,5 - 2 години повна загибель.
Максимальна кратність обробок - 2. Остання обробка проводиться за 20 днів до збору врожаю картоплі та 30-45 днів до збору капусти гороху і фруктів.


Рекомендації щодо застосування
На 4 мл препарату доводиться площа обробки в 2-е сотки землі.
Обприскування проводять в період вегетації, коли чисельність шкідників перевищує допустимі норми. Робочий розчин готують безпосередньо перед застосуванням і повністю використовують в день приготування. Бак обприскувача на 1/2 заповнюють чистою водою, додають необхідну дозу «Альфа-Супер», все ретельно перемішують, і доливають залишився кількість води.
Обробляють культури забезпечуючи рівномірне змочування листя, в безвітряну погоду в ранкові або вечірні години, при температурі повітря і грунту не вище +25 ° С. Інтервал між обробкою і можливим випаданням опадів не менше 3-4 годин.
Для запобігання звикання у шкідливих комах, рекомендується чергувати застосування препарату із застосуванням інсектицидів інших хімічних класів, наприклад фосфорорганічних.
ОСОБЛИВОСТІ

Отзывы покупателей

На данный момент отзывов нет.

изменить: *

E-Mail: *

Відгук:*

Оцінка:*

Введіть символи з картинки:

Введіть символи з картинки

*Обов'язкові поля

Технології