Замовити Зворотній дзвінок
+38 050 341 41 68 (БАГАТОКАНАЛЬНИЙ)
0

0.00 грн.

Замовити Зворотній дзвінок
+38 050 341 41 68 (БАГАТОКАНАЛЬНИЙ)

0

0.00 грн.

Альтекс 3 мл

Альтекс 3 мл
Альтекс 3 мл
Виробник:
Агросфера
Хімічна група:
Інсектицид
Кількість:

Ціна: 7.10 грн.

В наявності

КУПИТИ В 1 КЛІК

Анонсовий опис товару:

АЛЬТЕКС – піретроїдний інсектицид контактно-шлункової дії для захисту широкого спектру культур від комплексу шкідників. Активний компонент препарату викликає параліч нервової системи і внаслідок цього загибель комах.
Піретроїди застосовують для швидкого зниження чисельності шкідливих комах – вони мають сильний «нокдаун – ефект», за механізмом дії є контактними препаратами. Упаковка 3 мл та 15 мл (емульгуючий концентрат).
Площа обробки: 2 або 10 соток відповідно. Переваги препарату: Миттєва дія та надійний ефект Знищення широкого спектра шкідників на багатьох культурах Дія не залежить від стадії розвитку комах.
Альтекс високоактивний проти абсолютної більшості комах – шкідників, застосовується на багатьох с/г культурах. Альтекс застосовується в малих дозах, стійкий до змивання дощем, безпечний для бджіл, оскільки має по відношенню до них яскраво виражений репелентний ефект. Альтекс набагато ефективніше знищує личинок лускокрилих (метеликів) ніж неонікотиноїди (імідаклоприд, тіаклоптід, тіаметоксам, клотіанідін). Оптимальна температура застосування від +100 С до +250 С .
ОСОБЛИВОСТІ

Отзывы покупателей

На данный момент отзывов нет.

изменить: *

E-Mail: *

Відгук:*

Оцінка:*

Введіть символи з картинки:

Введіть символи з картинки

*Обов'язкові поля

Технології