Замовити Зворотній дзвінок
+38 050 341 41 68 (БАГАТОКАНАЛЬНИЙ)
0

0.00 грн.

Замовити Зворотній дзвінок
+38 050 341 41 68 (БАГАТОКАНАЛЬНИЙ)

0

0.00 грн.

Дестрой 3мл+Флокс 10г

Дестрой 3мл+Флокс 10г
Дестрой 3мл+Флокс 10г
Виробник:
Агросфера
Кількість:

Ціна: 16.40 грн.

В наявності

КУПИТИ В 1 КЛІК

Анонсовий опис товару:

Переваги препарату:
 
Висока швидкість дії
Ефективне знищення «проблемних шкідників, таких як колорадський жук, оленка волохата, яблунева плодожерка і ін.
Тривалий захисний період
Відсутність звикання шкідників до препарату
Ефективність при низьких температурах
Препарат відрізняється широким спектром знищуваних шкідників, має побічну дію на дорослі стадії кліщів. На відміну від інших інсектицидів ефективно діє при підвищених і низьких температурах і посушливих умовах. Захисний період становить понад 20 днів. Контактна діюча речовина проникає через кутикулу шкідників, приводячи до їх загибелі (нокдаун ефект). Системна діюча речовина протягом години потрапляє в рослину, де скупчується в точках зростання, забезпечуючи тривалий захист всієї рослини і молодих зростаючих пагонів.
Оптимальна температура застосування від + 10 ° С до + 25 ° С
ЛОКС
Поверхнево-активна речовина
Активний інгредієнт: етоксілати ізодецилового спирту, 90%
ФЛОКС - неіонний поверхнево-активна речовина, що застосовується спільно із засобами захисту рослин для підвищення їх ефективності та збільшення захисного періоду. Застосування ПАР ФЛОКС забезпечує більш рівномірне покриття рослин, тим самим збільшуючи поглинання рослиною системних діючих речовин і краще утримання на оброблюваної поверхні препаратів з контактними діючими речовинами.
Норми витрати: Вміст пакету з препаратом ретельно розчинити у воді, потім додати ПАР ФЛОКС і перемішати до однорідного стану. Розчин готувати безпосередньо перед застосуванням в кількості, необхідній для обробки. Норма витрати ПАР ФЛОКС - 10 мл / 10 л води.
Бакову суміш Дестрой, КС + ПАР ФЛОКС краще застосовувати в другій половині вегетації і при екстремальних погодних умовах (довгий посушливий період, високі температурні показники, дощова погода).
Фази внесення: На овочах - при появі шкідників яблуня - 2 обробки: 1-а - розмір центральної зав'язі - горошина, 2-га - лісовий горіх.
Світовий досвід застосування: Препарати з аналогічним діючою речовиною використовуються для захисту їдальнею і цукрових буряків (довгоносики, блішки, попелиці, щитоноски).
ОСОБЛИВОСТІ

Отзывы покупателей

На данный момент отзывов нет.

изменить: *

E-Mail: *

Відгук:*

Оцінка:*

Введіть символи з картинки:

Введіть символи з картинки

*Обов'язкові поля

Технології