Замовити Зворотній дзвінок
+38 050 341 41 68 (БАГАТОКАНАЛЬНИЙ)
0

0.00 грн.

Замовити Зворотній дзвінок
+38 050 341 41 68 (БАГАТОКАНАЛЬНИЙ)

0

0.00 грн.

Эней 1г от муравьйов

Эней 1г от муравьйов
Эней 1г от муравьйов
Виробник:
Україна
Хімічна група:
Інсектицид
Кількість:

Ціна: 5 грн.

В наявності

КУПИТИ В 1 КЛІК

Анонсовий опис товару:

Еней 1г - засіб, призначенням якого є знищення мурах, колорадського жука та інших злісних шкідників, несуть шкоду на присадибних ділянках, картоплі, а також іншим плодовим і овочевим культурам.

Діюча речовина: імідаклоприд 700 г / кг.

Ефективний проти: колорадського жука, мурах, клопів різних видів, блішок, цикадок, пьявок, попелиці, трипси, довгоносиків, горохового зерноїда, ріпакового квіткоїда, листоїдів інших видів, плодожерки, личинок білана, квіткоїда різних видів, пильщика, листовійки, щитівки і ін .

Рекомендації щодо застосування. Для обробки картоплі (на 2 сотки) - порошок розчинити в 8-10 літрах води. Останню обробку перед збором врожаю провести за 20 днів. Потрібно стежити щоб рослини були покриті розчином рівномірно. Використовувати свіжий приготований розчин. Максимальна кількість обробок - одна.

Для обробки плодових дерев віком молодше п'яти років (9-11 штук) або дерев старше 5 років (5-6 штук), порошок з пакета потрібно розчинити в 12-14 літрах води.

Щоб позбутися від мурашок, необхідно в 200 мл води розчинити 4-6 чайних ложок цукру (можна меду), додати пів пакетика (1 г) даного засобу, додати маленькі шматочки хліба. Після того, як хліб ввібрав розчин, необхідно його розкласти в місцях, де найбільші скупчення мурашок, а також поряд з мурашником. Цю процедуру рекомендується виконати від 1 до 3 разів, в залежності від розмірів мурашника. Приманка дієва протягом 6 годин. Це засіб вважається найбільш ефективним і екологічно чистим способом позбавлення від мурашок на сьогоднішній день.

Зберігати рекомендується в сухому прохолодному приміщенні, в закритій упаковці з етикеткою. Температура для оптимального зберігання від -5 до +35 ° С.

Гарантійний термін зберігання - 5 років від дати виготовлення.
ОСОБЛИВОСТІ

Отзывы покупателей

На данный момент отзывов нет.

изменить: *

E-Mail: *

Відгук:*

Оцінка:*

Введіть символи з картинки:

Введіть символи з картинки

*Обов'язкові поля

Технології