Замовити Зворотній дзвінок
+38 050 341 41 68 (БАГАТОКАНАЛЬНИЙ)
0

0.00 грн.

Замовити Зворотній дзвінок
+38 050 341 41 68 (БАГАТОКАНАЛЬНИЙ)

0

0.00 грн.

Комбинированные палочки ПРОВАДО 2г

Комбинированные палочки ПРОВАДО 2г
Комбинированные палочки ПРОВАДО 2г
Виробник:
Bayer
Хімічна група:
Інсектицид
Кількість:

Ціна: 10.55 грн.

В наявності

КУПИТИ В 1 КЛІК

Анонсовий опис товару:

Провадо - це комбіновані інсектицидні палички, які захищають декоративні рослини від шкідників і забезпечують їх основними поживними речовинами.
Добре відомо, що квіти покращують мікроклімат нашого будинку, створюють певний комфорт і неповторну обстановку. Для багатьох вирощування декоративних рослин стало одним з видів творчого відпочинку, який доставляє естетичну насолоду. Однак рослини радують лише в тому випадку, якщо вони здорові і добре розвиваються. На жаль, разом з кімнатними квітами на підвіконнях знаходять собі місце багато шкідників кімнатних рослин. Рослини, особливо ослаблені неправильним доглядом, стають їх ласою їжею. І розмножуються шкідники кімнатних рослин в осінньо-зимовий період при сухому, теплому повітрі наших квартир з надзвичайною швидкістю.
 
Провадо використовується на:
- Декоративних рослинах, що вирощуються в грунті, проти сисних шкідників, таких як білокрилка, щитівки, червці, попелиці, клопи, цикади, трипси.
- Декоративних рослинах, що вирощуються в гідропонних культурі, проти попелиць та білокрилки в житлових і офісних приміщеннях, а також в зимових садах.
 
Захист від шкідників:
При наявному ураженні, препарат діє проти попелиць вже через 3 - 4 дні, а проти білокрилок - через один тиждень. Також проти щитівок і червців інсектицидні дія проявляється через кілька днів. Однак, видиму дію (висихання шкідників) можна спостерігати лише через три тижні. Обробку проти білокрилок, щитівок і червців в разі необхідності, слід повторити приблизно через шість тижнів.
Завдяки системній дії, діюча речовина поширюється після засвоєння через коріння по всій рослині. Таким чином охоплюються також шкідники, що живуть приховано. Продукт має істотну тривалість дії до 10 тижнів і добре переноситься рослинами.

Дія як добриво:
Розчинення палички після поливу спричиняє тривале забезпечення рослини поживними речовинами (азотом, фосфором, калієм і магнієм) через корені.
Починати застосування Провадо слід тоді, коли з'являються перші симптоми ураження шкідливими організмами.
Щоб полегшити роботу, спочатку слід зволожити землю, а потім за допомогою олівця або іншого приладу доставити паличку в кореневу зону рослини (рис.). У висновку необхідно добре полити грунт водою.
Рослина з гідропонним внутрішнім горщиком слід підняти і покласти паличку в наявну воду, після чого знову вставити рослину в зовнішній горщик.
У разі необхідності обробку слід повторити!
ОСОБЛИВОСТІ

Отзывы покупателей

На данный момент отзывов нет.

изменить: *

E-Mail: *

Відгук:*

Оцінка:*

Введіть символи з картинки:

Введіть символи з картинки

*Обов'язкові поля

Технології