Замовити Зворотній дзвінок
+38 050 341 41 68 (БАГАТОКАНАЛЬНИЙ)
0

0.00 грн.

Замовити Зворотній дзвінок
+38 050 341 41 68 (БАГАТОКАНАЛЬНИЙ)

0

0.00 грн.

Максфорс ІС, 20 гр

Максфорс ІС, 20 гр
Максфорс ІС, 20 гр
Виробник:
Bayer
Хімічна група:
Інсектицид
Кількість:

Ціна: 351 грн.

В наявності

КУПИТИ В 1 КЛІК

Анонсовий опис товару:

Інсектицидний засіб Максфорс для знищення тарганів, мурашок (рудих домових, чорних садових), являє собою гель білого кольору; 20 г засобу поміщають в аплікатор з поліетилену високої щільності.

Діючою речовиною є імідаклоприд (2,15%) - високоактивний з'єднання з групи неонікотиноїдів, що володіють кишково-контактної активністю. Властивості: Засіб має гострої інсектицидний активністю щодо тарганів і мурашок (рудих домових, чорних садових); повна загибель тарганів настає через 12 діб, мурах - на 2-3 добу. Залишкова дія зберігається протягом 1,5-2 місяців.
Призначення: Засіб призначений для знищення тарганів і мурашок (рудих домових, чорних садових) на об'єктах різних категорій (включаючи дитячі, лікувальні, харчові) персоналом організацій, що мають право займатися дезінфекційної діяльністю, а також населенням в побуті.

Застосування: Знищення тарганів: Перед обробкою провести прибирання приміщення, зібрати залишки їжі, крихти, харчові відходи та інші джерела корму. Щільно накрити ємності з водою, закрити водопровідні крани, позбавивши комах джерел вологи. Гель тонким шаром вводять зі шприца в тріщини в плінтусах, в щілини і інші важкодоступні для обробки місця, які можуть служити укриттям для тарганів. Обробці підлягають також інші місця виявлення, можливого проживання або пересування тарганів: під раковинами, за холодильниками, близько відер або бачків для збору сміття і харчових відходів, на нижні полиці столів, а також близько стояків і труб гарячого водопостачання. Гель можна наносити на підкладки і розміщувати його в місцях проживання, скупчення або пересування тарганів. Норма витрати 30 мг (пляма) на 1 м2. Повторні обробки слід проводити не раніше, ніж через 3-4 тижні. Не рекомендується одночасне використання гелю із засобами контактної дії (концентрати емульсій, що змочується порошки, дуст, кошти в аерозольній упаковці та ін.). Знищення мурашок: для знищення рудих домових мурашок гель поміщають на підкладки виходячи з норми витрати 20 мг / м2. Для знищення садових та інших видів мурах, які, як правило, заповзають на нижні поверхи будинків, котеджів, веранд, відкритих терас гель наносять не тільки по периметру приміщень, але і зовні. Повторюють обробки після появи мурах.
ОСОБЛИВОСТІ

Отзывы покупателей

На данный момент отзывов нет.

изменить: *

E-Mail: *

Відгук:*

Оцінка:*

Введіть символи з картинки:

Введіть символи з картинки

*Обов'язкові поля

Технології