Замовити Зворотній дзвінок
+38 050 341 41 68 (БАГАТОКАНАЛЬНИЙ)
0

0.00 грн.

Замовити Зворотній дзвінок
+38 050 341 41 68 (БАГАТОКАНАЛЬНИЙ)

0

0.00 грн.

Метальдегид 15г

Метальдегид 15г
Метальдегид 15г
Виробник:
Україна
Хімічна група:
Інсектицид
Кількість:

Ціна: 10 грн.

В наявності

КУПИТИ В 1 КЛІК

Анонсовий опис товару:

Метальдегід 15г - Засіб від слимаків на овочевих, плодових, цитрусових, квіткових культурах, ягідниках, винограді, тютюні.
Витрата препарату - 15г. на 5 кв. м.
Препарат Метальдегід випускається в гранулах, що нагадують циліндр. Кожна гранула має в діаметрі 3 мм і висоту від 5 до 12 мм. Виготовляються гранули блакитного, зеленого або рожевого кольорів. Кожна гранула містить 5% метальдегида, каолін, пшеничні висівки та інші добавки. Гранули відразу не розм'якала в воді, дождестойкі і мають ефективність до трьох тижнів.
Застосовується в основному для кишкового і контактного впливу на равликів і садових слимаків. Дуже ефективний від молодих слимаків і особливо в теплу суху погоду. Використовується для стрічкового розпилювання в міжряддях, крайових смугах, доріжках або шляхом розсіву гранулами на поверхні грунту в місцях розмноження і притулків слимаків. Діє як готова приманка. Оскільки слимаки псують рослини під вечір, в сутінки, а також вночі, то боротися проти них починають ввечері або ж рано вранці по сухим листям кущів. Від зіткненні з препаратом «метальдегід» слимаки виділяють досить велику кількість слизу, потім стають нерухомі і через 48 годин висихають. Щоб збільшити «забійну» силу препарату, гранули-приманки бажано розкладати під всі рослини і в їх укриття. В цьому випадку слимаки потрапивши в укриття, стосуються гранул і уражаються ними навіть вдень.
Оскільки тривалість дії метальдегід обмежена 20 днями, то в разі потреби боротьбу зі слимаками можна повторити, але не пізніше, ніж за три тижні до збору врожаю.
Середня норма розсівання гранул 4 грами на 1 кв. м.
Найбільше число допустимих обробок - дві.
ОСОБЛИВОСТІ

Отзывы покупателей

На данный момент отзывов нет.

изменить: *

E-Mail: *

Відгук:*

Оцінка:*

Введіть символи з картинки:

Введіть символи з картинки

*Обов'язкові поля

Технології