Замовити Зворотній дзвінок
+38 050 341 41 68 (БАГАТОКАНАЛЬНИЙ)
0

0.00 грн.

Замовити Зворотній дзвінок
+38 050 341 41 68 (БАГАТОКАНАЛЬНИЙ)

0

0.00 грн.

Омайт 12,5мл

Омайт 12,5мл
Омайт 12,5мл
Виробник:
Україна
Хімічна група:
Інсектицид
Кількість:

Ціна: 10 грн.

В наявності

КУПИТИ В 1 КЛІК

Анонсовий опис товару:

Контактний акарицид з швидким початковим дією і середньою тривалістю захисної дії - 2 тижні. Знищує всі активні стадії розвитку лістоядних кліщів. Діє не тільки в контакті з шкідником, але й у фазі випарів. Препарат має залишковий ефект, тривалістю від двох до трьох тижнів в залежності від умов середовища, і може діяти на отрождать з яєць кліщів.

Переваги препарату: Знищує активні стадії розвитку кліщів (личинка, німфа, доросла особина). Не знищує яйця, але залишкова дія знищує личинки. Впливає при безпосередньому контакті і парами при випаровуванні. Оптимальна ефективність досягається при температурі вище 20 & deg; С. Використання препарату не зменшує природні популяції хижих кліщів і корисних комах.

Спосіб застосування:   Для обприскування використовувати тільки чисту воду. Обприскувач наповнити водою до половини, додати необхідну кількість препарату і перемішати. Долити в ємність обприскувача другу частину води. Обприскування проводити при безперервному перемішуванні робочого розчину.

Норма витрати: 12.5мл на 10л води
ОСОБЛИВОСТІ

Отзывы покупателей

На данный момент отзывов нет.

изменить: *

E-Mail: *

Відгук:*

Оцінка:*

Введіть символи з картинки:

Введіть символи з картинки

*Обов'язкові поля

Технології