Замовити Зворотній дзвінок
+38 050 341 41 68 (БАГАТОКАНАЛЬНИЙ)
0

0.00 грн.

Замовити Зворотній дзвінок
+38 050 341 41 68 (БАГАТОКАНАЛЬНИЙ)

0

0.00 грн.

Препарат 30-"В",500 мл

Препарат 30-"В",500 мл
Препарат 30-"В",500 мл
Виробник:
Кіссон
Хімічна група:
Інсектицид
Кількість:

Ціна: 36 грн.

В наявності

КУПИТИ В 1 КЛІК

Анонсовий опис товару:

Препарат-30-В - нова препаративна форма на основі легких світлих очищених мінеральних масел.
Захист плодово - ягідних, декоративних рослин і винограду від зимуючих стадій шкідників в період спокою і вегетації
Інсектоакарицид Препарат-30-В екологічно безпечний, нефітотоксічен, високоефективний, призначений для ранневесенней, літньої та осінньої обробок рослин. з кліщами та іншими шкідниками на декоративних рослинах, трояндах на відкритому і закритому грунті Препарат - 30-В не фітотоксічен, являє собою концентрат мінерально-масляної емульсії, має відмінну прилипаемостью. При застосуванні за призначенням не викликає гострих отруєнь, відноситься до самого безпечного 4-класу небезпеки.
Препарат-30-В має високу ефективність в боротьбі проти зимуючих стадій шкідників, не робить отруйної і нервнопаралітіческого дії, а, порушуючи повітряний і водний баланс розвитку яєць личинок, призводить до їх загибелі.
Одним з найважливіших властивостей препарату є те, що шкідники не можуть адаптуватися до такого впливу, тому Препарат-30-В є однаково високоефективним щорічно.
Призначення Препарат-30-В: ранньовесняна обробка від 4 ° С до розпускання бруньок; найкращий ефект це обробка у фазі набряклих бруньок; осіння обробка при температурі не нижче 4 ° С (цілодобово) після опадання листя; річна обробка по виходу бродяжок 2 і 3 покоління (за прогнозом станцій захисту рослин). Обробляти потрібно ретельно, не залишаючи пропущених ділянок. Препарат-30-В є хорошим прилипачем, змішується з більшістю порошкоподібних і рідких препаратів: органічними інсектицидами та фунгіцидами.
ОСОБЛИВОСТІ

Отзывы покупателей

На данный момент отзывов нет.

изменить: *

E-Mail: *

Відгук:*

Оцінка:*

Введіть символи з картинки:

Введіть символи з картинки

*Обов'язкові поля

Технології