Замовити Зворотній дзвінок
+38 050 341 41 68 (БАГАТОКАНАЛЬНИЙ)
0

0.00 грн.

Замовити Зворотній дзвінок
+38 050 341 41 68 (БАГАТОКАНАЛЬНИЙ)

0

0.00 грн.

Талстар 5мл

Талстар 5мл
Талстар 5мл
Виробник:
Україна
Кількість:

Ціна: 11 грн.

В наявності

КУПИТИ В 1 КЛІК

Анонсовий опис товару:

Талстар (біфентрин) - унікальне рішення для захисту овочевих культур закритого грунту від проблемних шкідників, а також польових культур від багатоядних і специфічних стійких шкідників.

Талстар - це новий інсектицид-акарицид, що містить 100 г. / л. біфентрин.

Препаративна форма препарату Талстар - концентрат емульсії.

Талстар розроблений фірмою FMC (США) для захисту зернових та інших польових культур, плодових, виноградників і культур захищеного грунту від численних комах, включаючи таких проблемних, як клоп-шкідлива черепашка, жужелиця, пьявіца, - в польових культурах; павутинний кліщ, білокрилка і інші, - на овочевих культурах, в тому числі овочевих захищеного грунту.

Талстар унікальний, тому що він не тільки має високу ефективність проти широкого спектру шкідливих комах на численних культурах, але і тому, що має високу виборчої здатністю.

Властивості і переваги талстар.
Чудова толерантність до талстар всіх культур, на яких рекомендовано його застосування.
Низька токсичність для людей і тварин.
Нова формула діючої речовини талстар на основі сучасного пиретроїду, що дозволяє з високим ефектом застосовувати його проти представників різних загонів комах.
На зернових культурах Талстар володіє високим захисним ефектом проти жуків, клопів, попелиць, трипсів та інших шкідників.
На плодових і виноградниках забезпечує надійний захист від листокруток, плодожерок, лістогризи, а також від численних видів кліщів.
На бавовнику за рахунок потужного ударного ефекту проти кліщів, коробкових черв'яків і попелиць Талстар займає особливе місце серед багатьох стандартних препаратів.
Овочеві та декоративні культури відкритого і закритого грунту Талстар захищає від несучих високу потенційну загрозу кліщів, білокрилок та інших небезпечних шкідників.
ОСОБЛИВОСТІ

Отзывы покупателей

На данный момент отзывов нет.

изменить: *

E-Mail: *

Відгук:*

Оцінка:*

Введіть символи з картинки:

Введіть символи з картинки

*Обов'язкові поля

Технології