Замовити Зворотній дзвінок
+38 050 341 41 68 (БАГАТОКАНАЛЬНИЙ)
0

0.00 грн.

Замовити Зворотній дзвінок
+38 050 341 41 68 (БАГАТОКАНАЛЬНИЙ)

0

0.00 грн.

Твикс 10 мл

Твикс 10 мл
Твикс 10 мл
Виробник:
Україна
Хімічна група:
Інсектицид
Кількість:

Ціна: 7.40 грн.

В наявності

КУПИТИ В 1 КЛІК

Анонсовий опис товару:

«Твікс» - двокомпонентний ефективний інсектоакарицид для захисту зернових, овочевих і плодових культур від сисних і гризуть комах: довгоносиків, пьявіца, молей, плодожерок, попелиць, злакових мух, щитоносок. Обмежує розвиток рослиноїдних кліщів та чинить інсектицидну дію на ряд ґрунтових шкідників.
Результативний на всіх стадіях розвитку шкідливих комах, впливає на яйця, личинки і дорослі особини, викликаючи їх швидку загибель незабаром після застосування. Швидко поглинається рослинами - дощ через 2 години не знижує ефективності препарату. Тривалість захисної дії - 14-20 днів.
Концентрат емульсії.
Діюча речовина
Хлорпирифос 500 г / л + циперметрин 50 г / л
Норми витрати препарату «Твікс»
Пшениця озима - 75-10 мл на 5 л води на 1 сотку,
ячмінь - 5-7,5 мл на 5 л води на 1 сотку,
овочеві культури - 8 мл на 5 л води на 1 сотку,
плодові культури - 10-15 мл на 5 л води на 1 сотку.
Механізм дії
«Твікс» - інсектицид контактно-шлункового і фумігантної дії з високою початковою біологічною активністю, який порушує нормальне проходження нервових імпульсів у шкідників і розвиває судомну активність м'язів, що переходила в параліч.
Рекомендації щодо застосування
Певна кількість «Твікс» розвести відповідно до зазначених норм. Робочий розчин використовувати в день приготування. Обробку проводити обприскувачем, рівномірно покриваючи рослини робочим розчином, в безвітряну суху погоду, вранці або ввечері, при температурі повітря до + 22 ° С.
Рекомендована одна обробка в період вегетації культур.
Строк останньої обробки до збирання врожаю: зернові - 30 днів, овочеві та плодові - 40 днів.
Безпека
Під час роботи використовувати індивідуальні засоби захисту, не їсти, не пити, не курити. Слід уникати вдихання аерозолю і потрапляння препарату на шкіру і в очі. Після закінчення роботи вимити з милом руки і обличчя.
При попаданні «Твікс» на шкіру або в очі ретельно промити їх великою кількістю води. У разі нездужання і при випадковому ковтанні - негайно звернутися до лікаря, пред'явивши йому тарну етикетку препарату.
Розлитий препарат і порожню тару зібрати і утилізувати в спеціально призначених місцях. Чи не зливати залишки препарату в каналізаційну систему, річки або інші водойми.
зберігання
«Твікс» слід зберігати в закритій заводській упаковці в недоступному для дітей місці, окремо від харчових продуктів і медикаментів при температурі від 0 ° С до + 35 ° С. Термін придатності - 4 роки від дати виготовлення.
ОСОБЛИВОСТІ

Отзывы покупателей

На данный момент отзывов нет.

изменить: *

E-Mail: *

Відгук:*

Оцінка:*

Введіть символи з картинки:

Введіть символи з картинки

*Обов'язкові поля

Технології