Замовити Зворотній дзвінок
+38 050 341 41 68 (БАГАТОКАНАЛЬНИЙ)
0

0.00 грн.

Замовити Зворотній дзвінок
+38 050 341 41 68 (БАГАТОКАНАЛЬНИЙ)

0

0.00 грн.

Гармония 2.5 кг Агролайф

Гармония 2.5 кг Агролайф
Гармония 2.5 кг Агролайф
Виробник:
Україна
Хімічна група:
Комбіновані добрива
Вміст діючої речовини:
N-2-15%. P2O5-2-15%. K2O-2-15%,органічна речовина 50-80%,S-5-7%.Na2O-0.3-0.5%. та мікроелементи
Кількість:

Ціна: 28 грн.

В наявності

КУПИТИ В 1 КЛІК

Анонсовий опис товару:

Гармонія універсальна - спеціально виготовлене універсальне добриво отримане шляхом біоферментірованія компосту з курячого посліду з додаванням необхідних мінеральних компонентів і мікроелементів.
Добриво оброблено при високих температурах, що гарантує відсутність  хвороботворних мікроорганізмів.
Добриво не містить у своєму складі хлор, який негативно впливає на рослини.
Гармонія універсальна - є якісним і незамінним засобом для вирощування овочів (томати, картопля, капуста, огірки, буряк, перець, горох, часник, цибуля, баклажани), баштанних, плодово-ягідних культур і квітів.Застосування добрива стимулює ріст газонів і дає відмінні результати при вирощуванні розсади.
Добриво містить у своєму складі практично всі необхідні для росту рослин макро і мікроелементи, в правильно збалансованому співвідношенні.
Добриво пролонгованої дії за рахунок високого вмісту малорозчинних форм азоту органічного походження.
Добриво забезпечує рослини необхідною кількістю поживних речовин протягом 1-2 місяців, збільшуючи стійкість до захворювань. При використанні добрива підвищується врожайність на 40-60%.
Вирощування розсади: для підготовки розсадної суміші в грунт додають добриво в кількості 60-80г на 10 кг грунтосуміші, ретельно перемішують і зволожують.
Посів насіння, цибулин, висадка розсади: при посіві насіння, цибулин та висадці розсади добриво вносять в посадкову яму 25-40г, перемішують з грунтом і поливають. При посадці в рядки добриво посипають смугою вздовж ряду на відстані 10см від ряду з розрахунку 25-40г на 1м.
Посадка дерев, чагарників і декоративних рослин: при посадці дерев, чагарників і декоративних рослин добриво змішують з грунтом, суміш засинають в посадкову ямку або горщик і поливають. Для дерев і винограду норма внесення 1кг, чагарників і троянд 200г, квітково-декоративних рослин 10-15г на горщик висотою 25см.
Догляд під час вегетації: для підгодівлі овочів і баштанних культур добриво в кількості 45-50г/м2 рівномірно розподіляється по всій прикореневій зоні, закладається в грунт і поливають. Для плодових дерев, чагарників і виноградників добриво використовується з розрахунку 150-200г/м2. Для декоративних рослин і квітів 20-25г/м2.Періодичність підгодівлі кожні 6 тижнів.
Підготовка та збагачення грунту: для збільшення родючості грунту восени або навесні добриво в кількості 80-120г/м2 рівномірно розкидають по поверхні грунту і перекопують.
Догляд за парниками і теплицями: при підготовці теплиць і парників добриво в кількості 40-50г/м2 розсипають по поверхні і перемішують з грунтом. Насіння або розсаду висаджують тільки через кілька днів після підготовчих робіт, цей період необхідний для природного формування пласта. Підживлення рослин виконують з періодичністю 5-6 тижнів, для чого добриво рівномірно розсипають по поверхні, закладають в грунт і поливають.
Застосовувати в сухому вигляді Період розчинення - 6-12неділь.

РЕКОМЕНДОВАНІ ТЕРМІНИ ЗАСТОСУВАННЯ
Лютий-березень
-Вирощування розсади, підготовка та збагачення грунту
Квітень-травень
-Посів насіння та цибулин, висадка розсади
Червень-жовтень
= Догляд у вегетаційний період
Жовтень-листопад
= Підготовка та збагачення грунту, посадка дерев і чагарників
ОСОБЛИВОСТІ

Отзывы покупателей

На данный момент отзывов нет.

изменить: *

E-Mail: *

Відгук:*

Оцінка:*

Введіть символи з картинки:

Введіть символи з картинки

*Обов'язкові поля

Технології