Замовити Зворотній дзвінок
+38 050 341 41 68 (БАГАТОКАНАЛЬНИЙ)
0

0.00 грн.

Замовити Зворотній дзвінок
+38 050 341 41 68 (БАГАТОКАНАЛЬНИЙ)

0

0.00 грн.

Рост-Концентрат 0,3 л (15+7+7)

Рост-Концентрат 0,3 л (15+7+7)
Рост-Концентрат 0,3 л (15+7+7)
Хімічна група:
Органо-мінеральні добрива
Кількість:

Ціна: 30 грн.

В наявності

КУПИТИ В 1 КЛІК

Анонсовий опис товару:

Рост концентрат - органічне добриво, екологічно чистий препарат з удобрювальну-биостимулирующим ефектом.
Добриво на основі гумату калію містить в концентрованому вигляді мікро- і макроелементи, природні стимулятори, вітаміни, антибіотики, біологічно активні речовини: N, P, K, Ca, Mg, S, Fe, Cu, Zn, Co, Mo, B.

Гумат Рост-концентрат рекомендується для кореневого та позакореневого підживлення розсади, картоплі, овочів, садових дерев і чагарників, винограду, полуниці, газону і т. д.

ROST-КОНЦЕНТРАТ »- добриво для професіоналів.
«ROST-КОНЦЕНТРАТ» є універсальним добривом на основі гумату калію з додаванням збалансованого комплексу макро і мікроелементів. Застосування даного препарату вже через рік викликає не тільки кількісні, а й якісні зміни гумусу. Новоутворена гумус має високу біологічну активність, наявність його покращує фізичні та хімічні властивості грунту.

Добриво «ROST-КОНЦЕНТРАТ» пройшло біологічну, токсикологічну, екологічну експертизу і реєстрацію в Управлінні безпеки хімічних речовин Міністерства екології та природних ресурсів України та включено до «Переліку пестицидів і агрохімікатів, дозволених для використання в Україні».

«ROST-КОНЦЕНТРАТ» - добриво зі стимулюючим ефектом і фунгіцидної активністю, є продуктом високотехнологічної переробки натурального торфу, з якого вилучені активні речовини: азот, фосфор, калій, мікроелементи, а гумінові кислоти з нерозчинних переведені в розчинні одновалентні солі.

«ROST-КОНЦЕНТРАТ» проводиться з використанням екологічно чистої природної сировини - низинного торфу. Торф містить в своєму складі велику кількість фізіологічно активних речовин, які включають в себе: амінокислоти, вуглеводи, ферменти, антибіотики і природні стимулятори росту. Найбільш фізіологічно активні елементи, одержані після обробки торфу - водорозчинні солі гумінових кислот (гумати) і фульвокислот (фульвати). В даному торфі вміст гумінових речовин досягає в середньому до 55-65% від сухої маси торфу. Технологія виробництва препарату забезпечує найбільш повний переклад усіх біологічно активних речовин в доступне для рослин стан.

Застосування «ROST-КОНЦЕНТРАТ»
Добриво гумат «ROST-КОНЦЕНТРАТ» рекомендується застосовувати у вигляді водних розчинів на наступних с / г культурах - соняшник, соя, льон, цукрові і столові буряки, картопля, томати, огірки, баклажани, кабачки, патисони, капуста, цибуля на сіянку і на ріпку, цибулю на насіння, морква, редис, яблуня, груша, вишня, слива, персик, абрикос, виноград, кавуни, дині, пшениця озима та яра, жито озиме, ячмінь озимий та ярий, тритикале озиме, овес, кукурудза на зерно і на силос, гречка, просо, сорго, горох, конюшина, люцерна, вика-вівсяна суміш, ріпак озимий та ярий, суріпиця озима та яра, кімнатні і садові квіти і ін.

Використовуючи препарат «ROST-КОНЦЕНТРАТ» Ви:
1. Захищаєте землю, рослини, дерева від шкідливих речовин, що потрапляють з атмосфери.
2. Чи отримуєте надбавку до урожаю від 20% до 100%.
3. Чи отримуєте екологічно чисту продукцію.
4. відновлюєте родючість грунту та її екологічну чистоту.
Приготування і норми витрат робочого розчину:
Відкритий грунт.
Листова підгодівля - овочеві, баштанні, ягідні культури, зернові, технічні, квіти та інші - 0,5 л концентрату розчинити в 250-300 л води (1: 600 і обробити 1 га рослин) або 15-20мл на 10л води і обробити рослин на 10м2.
- Плодові дерева, чагарники і виноград - 1,0-1,2 л концентрату розчинити в 1000-1200 л води (1: 1000) обробити 1 га або 10 мл на 10 л води і на 10м2.
Кореневе підживлення Дозу внесення препарату необхідно збільшити на 15-20%, тобто 0,2 л концентрату розчинити в 100 л води (1: 500) або 20 мл на 10 л води.
Закритий грунт. Для застосування в тепличних господарствах необхідно дотримуватися рекомендованої концентрації препарату - 3,6 л концентрату на 1 000 л води (1: 300), незалежно від виду обробки (коренева або листова), або 4мл на 10 л води.
Добриво «ROST-КОНЦЕНТРАТ» сприяє підвищенню активності всіх клітин рослини. В результаті зростає енергія клітини, поліпшуються фізико-хімічні властивості протоплазми, інтенсифікується обмін речовин, фотосинтез і дихання рослин. Як наслідок прискорюється поділ клітин, а значить, відбувається поліпшення загального росту рослин. Надзвичайно ефективним є замочування насіння в розчинах гуматов з метою активізації енергії проростання і профілактики насіннєвих інфекцій, особливо кореневих гнилей.
«ROST-КОНЦЕНТРАТ» підвищує проникність мембрани клітин кореня, в результаті поліпшується проникнення поживних речовин і мікроелементів з ґрунтового розчину в рослину, посилюється кореневе живлення рослин, а також всмоктування вологи. В результаті посилюється закріплення рослин у ґрунті, тобто рослини стають більш стійкими до сильних вітрів, змиву в результаті рясного випадання опадів і ерозійних процесів. У зв'язку з цим особливо ефективне застосування «ROST-КОНЦЕНТРАТ» на культурах зі слаборозвиненою кореневою системою: ярої пшениці, ячмені, вівсі, рисі, гречці, картоплі.
Збільшення біомаси рослини і активізація обміну речовин веде до посилення фотосинтезу і накопичення рослинами амінокислот, цукрів, вітамінів і органічних кислот. Посилюється обмін речовин між країнами і грунтом. Кошти, виділені країнами органічні кислоти активно впливають на грунт, збільшуючи доступність поживних речовин і мікроелементів. «ROST-КОНЦЕНТРАТ» є неспецифічними активатором імунної системи. В результаті обробки «ROST-КОНЦЕНТРАТ» значно підвищується стійкість рослин до різних захворювань. Поряд з цим при обробці гуматами підвищується стійкість рослин до несприятливих факторів зовнішнього середовища - екстремальних температур, перезволоження, сильного вітру.
Переваги застосування Зростання концентрату.
Сприяє виведенню зі стану «спокою» і прискорює проростання бульб, цибулин і насіння;
Сприяє утворенню потужної кореневої системи;
Покращує розчинення і засвоєння азотних і важкодоступних фосфорних сполук з грунту, забезпечуючи краще харчування рослин;
Підвищує морозо- і посухостійкість рослин;
Покращує якість плодів, збільшуючи вміст в них вітамінів, білків, цукрів, макро- і мікроелементів;
Скорочує терміни дозрівання плодів на 6-14 днів;
Покращує приживлюваність саджанців, цибулин;
Підвищує врожай на 20-60% на відкритих ґрунтах і на 2,5 - 3,2 кг / м2 в теплицях.
ОСОБЛИВОСТІ

Отзывы покупателей

Gepatit_jadLy:

14.07.2018 10:21:35
Софосбувир купить цена с доставкой по РФ софосбувир и даклатасвир цена купить в России, цирроз печени лечение гепатита С софосбувиром из Индии

http://gepatitu-c.net

изменить: *

E-Mail: *

Відгук:*

Оцінка:*

Введіть символи з картинки:

Введіть символи з картинки

*Обов'язкові поля

Технології