Замовити Зворотній дзвінок
+38 050 341 41 68 (БАГАТОКАНАЛЬНИЙ)
0

0.00 грн.

Замовити Зворотній дзвінок
+38 050 341 41 68 (БАГАТОКАНАЛЬНИЙ)

0

0.00 грн.

Рост-Концентрат 1л (5+5+5)

Рост-Концентрат 1л (5+5+5)
Рост-Концентрат 1л (5+5+5)
Виробник:
Україна
Хімічна група:
Органо-мінеральні добрива
Кількість:

Ціна: 96.60 грн.

В наявності

КУПИТИ В 1 КЛІК

Анонсовий опис товару:

«ROST-концентрат» - добриво для професіоналів. Це універсальне добривом на основі гумату калію з додаванням збалансованого комплексу макро і мікроелементів.

Добриво «ROST-концентрат» проводиться в фасування 0.3 л. 1л. і 4 л. з різною% концентрацією NPK: «ROST-концентрат» NPK = 5 + 5 + 5; «R OST-концентрат» NPK = 15 + 7 + 7; «ROST-концентрат» NPK = 5 + 10 + 15.

Дане добриво розроблено НДІ ґрунтознавства та агрохімії ім. Соколовського, г. Харьков. Застосування данногопрепарата вже через рік викликає не тільки кількісні, а й якісні зміни гумусу. Новоутворена гумус має високу біологічну активність, наявність його покращує фізичні та хімічні властивості грунту.

Технологія виробництва «ROST-концентрат» - добриво виробляється з використанням екологічно чистої природної сировини - низинного торфу. Торф містить в своєму складі велику кількість амінокислот, вуглеводи, ферменти, антибіотики і природні стимулятори росту. Найбільш фізіологічно активні елементи, одержані після обробки торфу - водорозчинні солі гумінових кислот (гумати) і фульвокислот (фульвати). В даному торфі вміст гумінових речовин досягає в середньому до 55-65% від сухої маси торфу.

Застосування «ROST-концентрат» Добриво гумат «ROST-концентрат» рекомендується застосовувати у вигляді водних розчинів на наступних с / г культурах: всі види овіщей, фруктові дерева, виноград, кавуни, дині, зернові культури, кімнатні і садові квіти і ін.
Приготування і норми витрат робочого розчину:

Відкритий грунт. Листова підгодівля - зернові, технічні, овочеві, баштанні, ягідні культури, квіти та інші - 20мл концентрату розчинити в 10 л води (1: 500) і обробити 1сотку рослин. - Плодові дерева, чагарники і виноград - 25мл концентрату розчинити в 10 л води (1: 400) обробити 1 сотку
Кореневе підживлення Дозу внесення препарату необхідно збільшити на 15-20%, т. Е. 25мл концентрату розчинити в 10 л води (1: 400).

Обробка субстрату грибів перед засівом міцелію (1: 500) дає прибавку врожаю 25-40%.
Закритий грунт. Для застосування в тепличних господарствах необхідно дотримуватися рекомендованої концентрації препарату - 20 мл концентрату на 10 л води (1: 500), незалежно від виду обробки (коренева або листова).

Замочування насіння і вкорінення саджанців. Приготування робочого розчину - 35мл концентрату на 10 л води (1: 300)
Збільшення біомаси рослини і активізація обміну речовин веде до посилення фотосинтезу і накопичення рослинами амінокислот, цукрів, вітамінів і органічних кислот. Посилюється обмін речовин між країнами і грунтом. Кошти, виділені країнами органічні кислоти активно впливають на грунт, збільшуючи доступність поживних речовин і мікроелементів. «ROST-концентрат» є неспецифічними активатором імунної системи. В результаті обробки «ROST-концентрат» значно підвищується стійкість рослин до різних захворювань. Поряд з цим при обробці гуматами підвищується стійкість рослин до несприятливих факторів зовнішнього середовища - екстремальних температур, перезволоження, сильного вітру.

Використовуючи препарат «ROST-концентрат» Ви:
1. Захищаєте землю, рослини, дерева від шкідливих речовин, що потрапляють з атмосфери.
2. Економте гроші при вирощуванні сільськогосподарських культур. 3. Чи отримуєте надбавку до урожаю від 20% до 100%.
4. Чи отримуєте екологічно чисту продукцію.
5. відновлюєте родючість грунту та її екологічну чистоту.
ОСОБЛИВОСТІ

Отзывы покупателей

На данный момент отзывов нет.

изменить: *

E-Mail: *

Відгук:*

Оцінка:*

Введіть символи з картинки:

Введіть символи з картинки

*Обов'язкові поля

Технології