Замовити Зворотній дзвінок
+38 050 341 41 68 (БАГАТОКАНАЛЬНИЙ)
0

0.00 грн.

Замовити Зворотній дзвінок
+38 050 341 41 68 (БАГАТОКАНАЛЬНИЙ)

0

0.00 грн.

Стимовит 0,5л для картошка (А)

Стимовит 0,5л для картошка (А)
Стимовит 0,5л для картошка (А)
Виробник:
Gardenclub
Хімічна група:
Комплексні добрива
Кількість:

Ціна: 12 грн.

В наявності

КУПИТИ В 1 КЛІК

Анонсовий опис товару:

Перевірене часом високоефективне добриво, виготовлене з екстракту біогумусу. Збагачене макро- і мікроелементами та комплексом біологічно активних речовин природного походження. Завдяки особливому складу, Стимовіт повністю забезпечує потреби культур в органічних та мінеральних поживних речовинах.
При застосуванні Стимовіту в грунт разом з гумусовими речовинами потрапляють вітаміни, ферменти, інші продукти життєдіяльності мікроорганізмів та каліфорнійського дощового черв’яка, що сприяють покращенню родючості ґрунту.
ПРИЗНАЧЕННЯ:
Органічне добриво «Стимовіт для картоплі» застосовується для позакореневого підживлення та передпосівної обробки посадкового матеріалу перед висаджуванням. Застосування добрива забезпечує швидке укорінення рослин та підвищує їх стійкість до грибкових і бактеріальних хвороб, зменшує негативний вплив пестицидів, покращує інтенсивність бульбоутворення, смакові властивості, урожайність та транспортабельність, подовжує термін зберігання бульб.
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Передпосадкова обробка проводиться шляхом замочування бульб перед посадкою при кімнатній температурі у розчині приготовленому у співвідношенні 1:10 (25 мл на 250 мл води).
Для позакореневого підживлення (обприскування) використовують розчин у співвідношенні 1:40 (25 мл на 1 л води). Обприскування проводити один раз на два тижні, а при захворюванні рослин – один раз на сім днів
ОСОБЛИВОСТІ

Отзывы покупателей

На данный момент отзывов нет.

изменить: *

E-Mail: *

Відгук:*

Оцінка:*

Введіть символи з картинки:

Введіть символи з картинки

*Обов'язкові поля

Технології