Замовити Зворотній дзвінок
+38 050 341 41 68 (БАГАТОКАНАЛЬНИЙ)
0

0.00 грн.

Замовити Зворотній дзвінок
+38 050 341 41 68 (БАГАТОКАНАЛЬНИЙ)

0

0.00 грн.

Стимовит 0,5л для РОЗА (А)

Стимовит 0,5л для РОЗА (А)
Стимовит 0,5л для РОЗА (А)
Виробник:
Gardenclub
Хімічна група:
Комплексні добрива
Кількість:

Ціна: 12 грн.

В наявності

КУПИТИ В 1 КЛІК

Анонсовий опис товару:

Перевірене часом високоефективне добриво, виготовлене з екстракту біогумусу. Збагачене макро- і мікроелементами та комплексом біологічно активних речовин природного походження.  
Завдяки особливому складу, Стимовіт повністю забезпечує потреби культур в органічних та мінеральних поживних речовинах.
При застосуванні Стимовіту в грунт разом з гумусовими речовинами потрапляють вітаміни, ферменти, інші продукти життєдіяльності мікроорганізмів та каліфорнійського дощового черв’яка, що сприяють покращенню родючості ґрунту.
ПРИЗНАЧЕННЯ:
Органічне добриво «Стимовіт для троянд» застосовується для кореневого та позакореневого підживлення всіх видів троянд, а також для замочування саджанців перед висаджуванням. Застосування добрива забезпечує правильний ріст і розвиток, сприяє зміцненню кореневої системи, підвищенню стійкості до хвороб та несприятливих погодних умов, стимулює утворення щільних та пружних бутонів, рясне, тривале цвітіння, покращує яскравість забарвлення листя та квітів, подовжує період свіжості зрізаних троянд.
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Передпосадкова обробка (замочування) проводиться шляхом замочування коренів рослин перед посадкою при кімнатній температурі у розчині приготовленому у співвідношенні 1:10 (25 мл на 250 мл води) протягом 4-5 год.
Кореневе підживлення рослин проводиться шляхом поливу розчином 1:40 (25 мл на 1 л води) один-два рази на місяць.
Для позакореневого підживлення (обприскуванням) використовують розчин у співвідношенні 1:40 (25 мл на 1 л води). Обприскування проводити один раз на два тижні, а при захворюванні рослин – один раз на сім днів.
Для зрізаних троянд — щойно зрізані квіти поставити у розчин 1:10 (25 мл на 250 мл води) на 1-2 год., далі використовувати розчин 1:50 (25 мл на 1,25 л води).

ОСОБЛИВОСТІ

Отзывы покупателей

На данный момент отзывов нет.

изменить: *

E-Mail: *

Відгук:*

Оцінка:*

Введіть символи з картинки:

Введіть символи з картинки

*Обов'язкові поля

Технології