Замовити Зворотній дзвінок
+38 050 341 41 68 (БАГАТОКАНАЛЬНИЙ)
0

0.00 грн.

Замовити Зворотній дзвінок
+38 050 341 41 68 (БАГАТОКАНАЛЬНИЙ)

0

0.00 грн.

Стимовит 0,5л цитрусовые (А)

Стимовит 0,5л цитрусовые (А)
Стимовит 0,5л цитрусовые (А)
Виробник:
Gardenclub
Хімічна група:
Комплексні добрива
Кількість:

Ціна: 15 грн.

В наявності

КУПИТИ В 1 КЛІК

Анонсовий опис товару:

Перевірене часом високоефективне добриво, виготовлене з екстракту біогумусу. Збагачене макро- і мікроелементами та комплексом біологічно активних речовин природного походження.  
Завдяки особливому складу, Стимовіт повністю забезпечує потреби культур в органічних та мінеральних поживних речовинах.
При застосуванні Стимовіту в грунт разом з гумусовими речовинами потрапляють вітаміни, ферменти, інші продукти життєдіяльності мікроорганізмів та каліфорнійського дощового черв’яка, що сприяють покращенню родючості ґрунту.
ПРИЗНАЧЕННЯ:
Органічне добриво «Стимовіт для цитрусових» застосовується для кореневого та позакореневого підживлення цитрусових рослин (лимонів, апельсинів, грейпфрутів, лаймів та інших). Застосування добрива забезпечує швидке укорінення рослин, активізує ростові та морфологічні процеси, підвищує стійкість до захворювань, пришвидшує настання періоду цвітіння, сприяє покращенню насиченості та яскравості кольору листя.
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Для позакореневого підживлення (обприскування) використовують розчин у співвідношенні 1:40 (25 мл на 1 л води). Обприскування проводити один раз на два тижні в період вегетації та один раз на місяць в період бутонізації і плодоношення, а при захворюванні рослин – один раз на сім днів.
Кореневе підживлення рослин проводиться розчином у співвідношенні 1:40 (25 мл на 1 л води) один раз на два тижні в період вегетації та один раз на місяць в період бутонізації і плодоношення.


ОСОБЛИВОСТІ

Отзывы покупателей

На данный момент отзывов нет.

изменить: *

E-Mail: *

Відгук:*

Оцінка:*

Введіть символи з картинки:

Введіть символи з картинки

*Обов'язкові поля

Технології