Замовити Зворотній дзвінок
+38 050 341 41 68 (БАГАТОКАНАЛЬНИЙ)
0

0.00 грн.

Замовити Зворотній дзвінок
+38 050 341 41 68 (БАГАТОКАНАЛЬНИЙ)

0

0.00 грн.

Ин Сет SC, КС, 30мл

Ин Сет SC, КС, 30мл
Ин Сет SC, КС, 30мл
Виробник:
Агросфера
Хімічна група:
Протруйник
Кількість:

Ціна: 143.60 грн.

В наявності

КУПИТИ В 1 КЛІК

Анонсовий опис товару:

Це препарат для обробки бульб картоплі перед посадкою і замочування кореневої системи овочевих культур. Запобігає поширенню таких шкідників як колорадський жук, дротяники, несправжній дротяники, попелиці, личинки хрущів, цикадки, трипси, молі, блішки. При цьому контроль над шкідниками здійснюється з самого початку вегетації і, як мінімум, до кінця цвітіння картоплі, а овочів - не менше 30 днів з дня замочування. Діюча речовина препарату рухається по рослині тільки знизу вгору, тому не може потрапляти в молоді бульби! ІН СЕТ, SC має в своєму складі прилипач, що дозволяє рівномірно і надійно розподілити препарат по оброблюваної поверхні і запобігає його осипання після висихання бульб.

Рекомендації щодо застосування:
Насіння розкласти одним шаром і рівномірно обробити робочим розчином за допомогою обприскувача, перемішати, дати обсохнути

Оптимальна температура застосування від + 10 ° С до + 25 ° С
Світовий досвід застосування:
Приготування бовтанки при посадці саду: 5 мл. препарату + 1 л. води + 0,7 кг. глини + 0,8 кг. перегною - (консистенція сметана) - вистачає для обробки кореневої системи 25-30 саджанців (личинки жуків, дротяники, капустянка, тля, щитівки).
Замочування кореневої системи розсади овочевих культур:
25 мл препарату на 10 л води - (томат, перець, баклажан, капуста від дротяників, капустянки, колорадського жука, трипсів, попелиці, хрестоцвітих блішок, капустяної молі) в розчині препарату при температурі +18 ... + 20 ⁰С протягом 4 -5:00. Робочий розчин готується безпосередньо перед застосуванням, період захисної дії становить близько 30 днів.
ОСОБЛИВОСТІ

Отзывы покупателей

На данный момент отзывов нет.

изменить: *

E-Mail: *

Відгук:*

Оцінка:*

Введіть символи з картинки:

Введіть символи з картинки

*Обов'язкові поля

Технології