Замовити Зворотній дзвінок
+38 050 341 41 68 (БАГАТОКАНАЛЬНИЙ)
0

0.00 грн.

Замовити Зворотній дзвінок
+38 050 341 41 68 (БАГАТОКАНАЛЬНИЙ)

0

0.00 грн.

Цунами 200г (ланират) отрава для грызунов

Цунами 200г (ланират) отрава для грызунов
Цунами 200г (ланират) отрава для грызунов
Виробник:
Україна
Хімічна група:
Родентициди
Вміст діючої речовини:
бромадиалон - 0,005 г.
Кількість:

Ціна: 8 грн.

В наявності

КУПИТИ В 1 КЛІК

Анонсовий опис товару:

Цунамі 200 г, оброблене зерно пшениці та ячменю рожевого кольору.

Склад
100 г препарату містить діючу речовину:
бромадіалон - 0,005 м
Допоміжні речовини: зерно пшениці або ячменю.

Фармакологічні властивості
Бромадіалон - отрута антикоагулянтної дії, який при потраплянні в організм гризунів гальмує утворення протромбіну в печінці і зменшує його рівень в крові. Це призводить до уповільнення механізму згортання крові і підвищення проникності судин, викликаючи загибель організму від кровотечі. Загибель гризунів настає через 3-7 доби.

Застосування

Препарат застосовують для знищення мишей і щурів на фермах, в тваринницьких приміщеннях (свинарниках, корівниках, телятниках, пташниках, кошарах, стайнях) за умови відсутності доступу тварин до розкладених приманок. У свинарниках при утриманні свиней в закритих верстатах, в корівниках при утриманні корів на прив'язі, в телятниках при утриманні молодняку в клітинах або на прив'язі, в пташниках при утриманні птиці в клітинах, в кошарах при утриманні овець в клітинах, в стайнях при утриманні коней в денниках. У приміщеннях організацій і установ сільськогосподарського призначення. Гризуни поїдають оброблене зерно і гинуть протягом 3-7 діб, не викликаючи підозри у інших особин.

дозування

Фільтр-пакетики з препаратом (не розкриваючи) розкладають в укриттях на шматках картону, поліетилену з розрахунку по 1 пакетику (10 г обробленого зерна) для кожної миші, 2-3 пакетика (20-30 г обробленого зерна) для кожної щури, поблизу їх нор, на шляху пересування. Розкладають через кожні 2-10 м в залежності від виду та чисельності гризунів. При великій чисельності гризунів необхідно своєчасно додавати препарат, не допускаючи його повного поїдання. При цьому уникають дотику до фільтр-пакетів руками, залишений запах людини відлякує гризунів.

Протипоказання

При використанні препарату в місцях зберігання кормів для тварин і продуктів харчування. Протипоказано застосовувати в приміщеннях і на територіях, де є вільний доступ тварин або птиці до препарату.

застереження

При проведенні дератизації на території ферми не допускається присутність домашніх тварин, сторонніх осіб, особливо дітей. Розкладати препарат мають право фахівці ветеринарної медицини або інші особи, які пройшли інструктаж по роботі з даними ядохимикатом, під наглядом спеціаліста ветеринарної медицини. Всі роботи з препаратом проводити в спецодязі, викладати пакетики із засобом за допомогою гумових рукавичок. У разі забруднення шкіри препаратом ретельно промити це місце водою з милом. При роботі з препаратом не їсти, не пити, не курити, при потраплянні препарату в шлунок слід звернутися до лікаря. Залишки з'їденого препарату, тару, трупи гризунів утилізують відповідно до діючих інструкцій з дератизації.

Форма випуску

Пакети з фільтрувального паперу по 5, 10, 30, 40, 50 г або полімерні банки з кришками, або пакети з плівки полімерної або пакети з паперу ламінованої, або пакети з фольги ламінованої по 100, 200, 500 г, 1, 10 кг

Пакети з фільтрованого паперу по 10 г фасують в полімерні пакети по 200, 300, 500 г; 1, 2, 5 кг.

Зберігання

Зберігати в закритих приміщеннях, доступних тільки для осіб, відповідальних за зберігання.

Препарат зберігають в сухому, темному, добре вентильованому приміщенні при температурі від 10 ° С до 30 ° С.

Забороняється зберігати разом з харчовими продуктами і кормами для тварин.

Термін придатності - 1 рік з дати виготовлення.
ОСОБЛИВОСТІ

Отзывы покупателей

На данный момент отзывов нет.

изменить: *

E-Mail: *

Відгук:*

Оцінка:*

Введіть символи з картинки:

Введіть символи з картинки

*Обов'язкові поля

Технології