Замовити Зворотній дзвінок
+38 050 341 41 68 (БАГАТОКАНАЛЬНИЙ)
0

0.00 грн.

Замовити Зворотній дзвінок
+38 050 341 41 68 (БАГАТОКАНАЛЬНИЙ)

0

0.00 грн.

Винищувач мишей и крыс (зел. пак №20) 200 г

Винищувач  мишей  и  крыс (зел. пак №20) 200 г
Винищувач мишей и крыс (зел. пак №20) 200 г
Хімічна група:
Родентициди
Вміст діючої речовини:
бродіфакум 0,005
Кількість:

Ціна: 14 грн.

В наявності

КУПИТИ В 1 КЛІК

Анонсовий опис товару:


Однорідна тістоподібної маса без сторонніх механічних домішок, зеленого або червоного кольору (в залежності від використаної сировини) із специфічним запахом суміші компонентів.

Фармакологічні властивості
Бродіфакум - отрута антикоагулянтної дії, який при потраплянні в організм гризунів порушує утворення вітаміну К1, в присутності якого виробляються білки протромбінового комплексу. Через добу після вживання летальної дози бродіфакум рівень згортання крові у гризунів різко сповільнюється і підвищення проникливості судин тварини викликає загибель організму від кровотечі. Загибель гризунів настає через 3-7 доби.
Застосування
Препарат застосовують для знищення мишей і щурів на фермах, в тваринницьких приміщеннях (свинарниках, корівниках, телятниках, пташниках, кошарах, стайнях) за умови недопущення доступу тварин до розкладених приманок. У свинарниках - при утриманні свиней в закритих верстатах; в корівниках - при утриманні корів на прив'язі; в телятниках - при утриманні молодняку в клітинах або на прив'язі; в пташниках - при утриманні птиці в клітинах; в кошарах - при утриманні овець в клітинах; в овчарнях- при утриманні коней в денниках. Препарат використовують в приміщеннях організацій і установ сільськогосподарського призначення, а також на складах, бойнях, молокопункти. Гризуни поїдають приманку і гинуть протягом 3-7 діб, не викликаючи підозри у інших особин.
Дозування
Фільтр-пакетики з препаратом не розплющуючи розкладають за допомогою пінцета, гумових рукавичок або пластикової ложки (щоб уникнути дотику до фільтр-пакетиках руками, тому що запах людини відлякує гризунів) в укриттях, на спеціальних або пристосованих для цього шматках картону, поліетилену з розрахунку по 1 пакетику для кожної миші, 2-3 пакетика для кожної щури в ?? місцях появи гризунів, поблизу нір, на шляху їх пересування, вздовж стін. Розкладають фільтр-пакетики з препаратом через 2-10 м в залежності від виду та чисельності гризунів. При великій чисельності гризунів необхідно своєчасно додавати препарат, не допускаючи його повного поїдання. Припиняють розкладати фільтр-пакетики з препаратом тоді, коли вони залишаються на місці розпаду невідомі пошкодженими, тобто гризуни їх не поїдали. Загибель гризунів починається через 3-4 доби. Кінцевий ефект розраховують через 3-4 тижні.
Протипоказання
Використання препарату в місцях зберігання кормів для тварин і продуктів харчування неприпустимо. Протипоказано також застосовувати препарат в приміщеннях і на територіях, де може бути вільний доступ тварин або птиці до препарату.
Застереження
При проведенні планової дератизації на території ферми не допускати присутності домашніх тварин, сторонніх осіб, особливо дітей. Розкладати препарат мають право фахівці ветеринарної медицини або інші особи, які пройшли інструктаж по роботі з даними ядохимикатом під наглядом спеціаліста ветеринарної медицини. Всі роботи з препаратом проводити в спецодязі, розкладати пакетики із засобом за допомогою гумових рукавичок, пінцета, пластикової ложки. У разі забруднення шкіри препаратом слід ретельно промити це місце водою з милом. При роботі з препаратом не можна приймати їжу, пити, палити, а при попаданні препарату в шлунок слід звернутися до лікаря. Залишки НЕ з'їденого препарату, тару, і трупи гризунів спалюють.
Форма випуску
Фільтр-пакетики з приманкою по 10,0 г, які герметично упаковуються в пакети з полімерної плівки або з фольги ламінованої вагою по 200 г.
Зберігання
Зберігати в закритих приміщеннях, доступних тільки для відповідальних за зберігання осіб.
Препарат повинен зберігається в сухому, темному, добре провітрюваному приміщенні на стелажах при температурі від 0 ° С до 30 ° С. Забороняється зберігати препарат разом з харчовими продуктами і кормом для тварин.
ОСОБЛИВОСТІ

Отзывы покупателей

На данный момент отзывов нет.

изменить: *

E-Mail: *

Відгук:*

Оцінка:*

Введіть символи з картинки:

Введіть символи з картинки

*Обов'язкові поля

Технології