Замовити Зворотній дзвінок
+38 050 341 41 68 (БАГАТОКАНАЛЬНИЙ)
0

0.00 грн.

Замовити Зворотній дзвінок
+38 050 341 41 68 (БАГАТОКАНАЛЬНИЙ)

0

0.00 грн.

Витка гречка берізковидна

Витка гречка берізковидна
Витка гречка берізковидна
Распространение:
Поширений по всій Україні переважно як засмічувач польових культур, городів, садів і виноградників, росте біля доріг, каналів, по краях лісосмуг. Обвиваючи стебла злаків, гірчак березковидний посилює вилягання їх і утруднює збирання. Близький до нього вид - гірчак чагарниковий з довгими (до 300 см) виткими стеблами і більшими горішками. Засмічує переважно плодові насадження, виноградники, трапляється на полях і городаx.
Название на рус.:
Фаллопия вьюнковая, гречишка вьюнковая или горец вьюнковый
Название на лат.:
Polygonum convolvulus, Fallopia convolvulus
Опис
Витка гречка берізковидна (Fallopia convolvulus Á.Löve, синонім — Polygonum convolvulus L.) — трав'яниста рослина з роду Гірчак, родини гречкових.

Однорічна рослина. Стебло висотою до 1 м, з короткими волосками, вигнутий, в'юнкий, борознистий, червоний. Листя черешкові, округлі або довгасто-яйцевидні, загострені, біля основи серцевидні або списоподібні, з дельтовидними вушками. Квітки зібрані по 3 — 6 у пазушні пучки; оцвітина зелена з білими облямівками, зовнішні її частки з видатними тупими кілями. Плід — чорний, матовий, мілкобугорчатий горішок. Цвіте в липні — жовтні. Плоди дозрівають в серпні — жовтні.

Росте на полях, галечниках, посеред чагарників, на сміттєвих місцях.