Політика конфіденційності компанії ТОВ НВФ "Агросвіт"

Цей матеріал містить вичерпну інформацію щодо політики конфіденційності для інтернет-сайту https://agroswit.com.ua (далі — Сайт) Товариства з обмеженою відповідальністю «Науково-виробничої фірми «Агросвіт» (далі — ТОВ НВФ «Агросвіт»).

В ньому роз’яснюється, яку саме інформацію збирає та зберігає компанія, а також як ця інформація може бути використана, кому й в яких випадках надана. Використовуючи цей Сайт, Ви приймаєте практики, описані в цій Політиці.

Якщо Ви не згодні з цією Політикою, просимо не використовувати цей Сайт. Ми залишаємо за собою право в будь-який час вносити зміни в справжню Політику. Будь-які зміни вводяться в дію викладенням у новій редакції цієї Політики. Ми рекомендуємо регулярно знайомитися з цією Політикою, щоб бути в курсі будь-яких змін і можливого порядку використання Вашої інформації.

1. Збір та використання персональних даних

Персональні дані — відомості або сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована. Персональні дані вводяться свідомим та добровільним рішенням суб'єкта персональних даних під час реєстрації для використання функціональних можливостей Порталу та відповідно до сформульованої в цій Політиці мети обробки персональних даних.

Компанія не збирає будь-яку інформацію, до обробки якої, законодавством встановлені певні вимоги, як-то інформацію про расове або етнічне походження, політичні, релігійні або світоглядні переконання, членство в політичних партіях та професійних спілках, засудження до кримінального покарання в скоєнні злочину або засудження до кримінального покарання, а також даних, що стосуються здоров'я, статевого життя, біометричних або генетичних даних (відповідно до статті 7 Закону України «Про захист персональних даних»).

Після заповнення форми на отримання новин, а також форми зворотного зв’язку, що розміщені на Сайті, вважається, що відвідувач надав згоду на обробку компанією ТОВ НВФ «Агросвіт» вказаних персональних та контактних даних.

ТОВ НВФ «Агросвіт» може зберігати інформацію про з'єднання, трафік, дату та час тривалості роботи відвідувача на Сайті. Персональні дані використовуються задля забезпечення обміну інформацією, відносин у сфері реклами та комунікації відповідно до Законів України "Про захист персональних даних", "Про інформацію", "Про рекламу", "Про телекомунікації", "Про підприємництво", "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах", НД ТЗІ 2.5-010-03 "Вимоги до захисту інформації WEB- сторінки від несанкціонованого доступу". Персональні дані відвідувачів можуть зберігатися протягом 36 місяців.

На Сайті фіксується всі входи до системи, а саме:

 • дата доступу;
 • доменне ім'я або IP-адреса комп'ютера відвідувача;
 • файли (ім'я файлу і URL);
 • код відповіді HTTP та веб-сайт, з якого відвідувач потрапив на Сайт;
 • об’єм сесії (кількість байт, переданих в ході неї).

При роботі Сайту використовуються файли cookie, які забезпечують підтримку функцій безпеки та їх запуск. Вони також дозволяють відстежувати порушення політики конфіденційності та умови використання Сайту відвідувачами/їх пристроями.

За допомогою системи Google Analytics збирається статистика про відвідування Сайту, як-от:

 • сторінки, що відвідуються;
 • кількість переглядів сторінок;
 • інформація, яка була завантажена;
 • домени інтернет-провайдерів та країни походження відвідувачів;
 • адреси веб-сайтів, що були відвідані до та після Сайту, тощо.

Жодна з цих дій не пов’язана з відвідувачем особисто та вимірюється виключно у сукупності.

2. Умови надання інформації

На деяких сторінках Сайту може міститися посилання на інші інтернет-сайти. Такі посилання наведені виключно для інформаційних цілей та допомагають нам найбільш повно розкрити інформацію або ілюструють розміщену інформацію про товар/товари. Те, що ми даємо посилання на зовнішній ресурс, не означає, що ми повністю схвалюємо викладені там позиції або ідеї, а також не гарантуємо достовірності розміщеної там інформації. Ми не несемо відповідальності за політику конфіденційності або зміст цих сайтів.

Якщо у вас є питання або сумніви з приводу політики конфіденційності, зв'яжіться з нами за адресою електронної пошти office@agroswit.com.ua.

3. Автоматичний збір і використання інформації

Автоматично збирається і зберігається наступна інформація:

 • дата і час відвідування Сайту;
 • тип інтернет-браузеру та операційної системи;
 • доменне ім’я, IP-адреса, за допомогою який відвідувач заходить на Сайт;
 • переглянуті сторінки;
 • якщо Ви перейшли на Сайт по посиланню з іншого сайту – адреса цього сайту.

Відомості про трафік і активність відвідувача в мережі Інтернет на Сайті захищені відповідно до законодавства. Це означає, що співробітники ТОВ НВФ «Агросвіт» не можуть втручатися в таємницю телекомунікацій. Поширення персональних даних без згоди суб'єкта персональних даних або уповноваженої ним особи дозволяється у випадках, визначених законом, і лише (якщо це необхідно) в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини, коли ми сумлінно вважаємо, що розголошення відповідає законодавству, постанови суду або порядку. Ми також вправі розголошувати персональну інформацію для запобігання або розслідування можливих злочинів, включаючи шахрайство або крадіжки персональних даних, для примусового виконання або застосування наших умов користування онлайновими ресурсами або інших угод, а також для захисту своїх власних прав або майна або прав власності або безпеки наших користувачів чи інших осіб.

Зазвичай ми використовуємо персональну інформацію, зібрану за допомогою нашого сайту, для:

 • надання  інформації та послуг, запитуваних Вами;
 • безпеки та запобігання шахрайству;
 • ефективного клієнтського обслуговування;
 • персоналізації використання нашого сайту;
 • відображення персоналізованої реклами при відвідуванні нашого сайту;
 • надання Вам спеціальних пропозицій та іншої інформації, яка, на нашу думку, може бути цікава Вам (але тільки з Вашого дозволу);
 • надання Вам відомостей і повідомлень щодо використання Вами нашого сайту;
 • надання Вам запрошень взяти участь в опитуваннях і надати нам Ваші коментарі;
 • кращого розуміння Ваших потреб та інтересів;
 • вдосконалення контенту, функціоналу і зручності сайту;
 • вдосконалення наших товарів і послуг;
 • вдосконалення наших маркетингових і рекламних заходів;
 • будь-яких інших цілей, зазначених у діючому повідомленні про конфіденційність або інших угодах між ТОВ НВФ «Агросвіт» та Вами. 
Ми не гарантуємо та не стверджуємо, що використання матеріалу, який надається на Сайті, не зашкодить інтересам третіх осіб.
Усі права на зміст Сайту належать ТОВ НВФ «Агросвіт» або використовуються за згодою із правовласниками.
Даний сайт в цілому, і окремі його елементи охороняються Законом України "Про авторське право і суміжні права", іншими нормативно правовими актами та міжнародними договорами.

Відвідувачі Сайту не повинні поширювати, змінювати, передавати, користуватися або використовувати повторно будь-яку інформацію з Сайту для будь-якої публічної або комерційної мети без письмового дозволу ТОВ НВФ «Агросвіт». Відвідувачі повинні дотримуватися всіх авторських прав та інших приміток про власність на завантажені та/або копійовані матеріали.      Скопійована інформація повинна містити активне гіперпосилання на Сайт. Копіювання інформації з Сайту може бути здійснено у некомерційних цілях для розміщення на сторінках відвідувача, у блогах, соціальних мережах. При роботі з сайтом відвідувачу не надаються права на інтелектуальну власність ні на сам Сайт, ні на його зміст чи на використання будь-яких елементів брендингу або логотипів Сайту.

Якщо Ви відвідуєте даний Сайт, то Ви автоматично погоджуєтесь з даною політикою конфіденційності та її умовами.

Якщо Ви не погоджуєтесь з даною політикою конфіденційності та її умовами, то Ви маєте залишити цей Сайт.

4. Зміна політики конфіденційності

Відвідувач, користуючись Сайтом, прийняв умови цієї політики конфіденційності, враховує та згоден з тим, що дана політика конфіденційності може час від часу змінюватися в тому числі, при зміні вимог законодавства. У випадку внесення істотних змін до цієї Політики Компанією буде розміщено повідомлення на Сайті та зазначено термін набрання цими змінами чинності. У окремих випадках ми залишаємо за собою право публікувати окремі примітки про конфіденційність для певних програм.