Політика повернення товарів

Частина I. Загальні положення

1. Відповідно до умов Політики повернення товарів ТОВ НВФ «Агросвіт» (далі — Політика), товари, що були придбані на інтернет-сайті компанії можна повернути протягом 14 днів з дати покупки або доставки.

2. Покупець має надати оригінальний документ, що підтверджує здійснення покупки — товарний чек або накладну.

3. Всі положення Політики не обмежують права покупця, що гарантуються державним законодавством України, а саме:

а) Закон України «Про захист прав споживачів» № 1023-XII від 12 травня 1991 року;

б) Постанова Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 № 172 (Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню)).

Частина ІI. Умови повернення

Процедуру повернення докладно описують нижченаведені пункти Політики.

1.Споживач має право на обмін та повернення товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі. Повернення та обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим Товаром.  В цьому випадку ми повертаємо повну суму грошей, сплачених за товар в той же спосіб, яким була здійснена покупка. 
2. Якщо товар було розпаковано, пошкоджено або він має видимі ознаки використання, ТОВ НВФ «Агросвіт» має право відмовити в поверненні сплаченої суми грошей.
3. Вартість доставки, яка була сплачена Покупцем перевізнику та інші витрати, які були понесені ним при доставці товару, а також при його поверненні або обміні компанією ТОВ НВФ «Агросвіт» не повертається. 

Умови Політики не впливають на права та обов'язки, отримані Покупцем до набрання чинності цією Політикою.

ТОВ НВФ «Агросвіт» залишає за собою право змінити текст політики повернення товарів в будь-який момент. Оновлений зміст доступний для ознайомлення на головній сторінці інтернет-сайту https://agroswit.com.ua.

Ця політика повернення набуває чинності з 11 травня 2022 року.