Про компанію ТОВ НВФ "Агросвіт"

Із щирим побажанням вагомих здобутків у почесній і непростій землеробській праці Вас вітає науково-виробнича фірма «Агросвіт»


Науково-виробнича фірма «Агросвіт» представлена на ринку України з 1996 року. Діяльність компанії — впровадження  нових технологій, а також продаж засобів захисту рослин, якісного посівного матеріалу та добрив як вітчизняного, так і закордонного виробництва.


Ціль компанії — За допомогою власного досвіду та сучасних технологій зробити сільськогосподарське виробництво максимально прибутковим та екологічним в кліматичних умовах, що постійно змінюються.


НВФ «Агросвіт» широко відома на території України завдяки власній мережі представництв та філій. Компанія має заслужений авторитет, дякуючи професіоналізму та порядності своїх менеджерів. На сьогоднішній день в ній працюють близько 100 працівників.


Діяльність компанії спрямовано на комплексне вирішення проблем сільськогосподарського виробництва. 


Основні принципи та пріоритети по веденню бізнесу — це:

• відкритість;

• професіоналізм;

• передбачуваність для партнерів;

• гарантія виконання зобов'язань;

• довгострокові відносини з клієнтами;

• комплексний підхід.


Своєчасність поставок, в тому числі дефіцитної продукції, забезпечується налагодженими відносинами з постачальниками та сучасною системою транспортної логістики по Україні.

«Агросвіт» пропонує українським господарствам широку лінійку мінеральних добрив, мікродобрив, ад'ювантів, інокулянтів та стимуляторів росту від авторитетних закордонних та вітчизняних виробників. Програми, запропоновані провідними виробниками, апробуються на ділянках науково-дослідних установ та у власних господарствах. За результатами багаторічних досліджень данні програм об’єднуються в найефективніші та адаптовані для різних ґрунтово-кліматичних зон України схеми по вирощуванню сільськогосподарських культур.


З повагою та найкращими

побажаннями компанія «Агросвіт»Фінансова звітність
За рік, який закінчився
31 грудня 2022 року
із Звітом незалежного
аудитора